NOS SELEKSHON NASHONAL KATEGORIA U-13 TA NA ARUBA PA KOMPETÍ DEN E TORNEO INTERNASHONAL ARUBA HIMNO I BANDERA!


NOS SELEKSHON NASHONAL KATEGORIA U-13 TA NA ARUBA PA KOMPETÍ DEN E TORNEO INTERNASHONAL ARUBA HIMNO I BANDERA!

 

Despues di dianan di training intensivo i un periodo di preparashon ekstenso, awe djamars 13 di mart, nos selekshon nashonal kategoria U-13 a biaha pa Aruba pa asina kumpli ku nan kompromisonan den e torneo internashonal Aruba Himno i Bandera ku lo tuma lugá di 14 pa 18 di mart próksimo aya na Aruba.

 

Nos selekshon a biaha pa Aruba ku Divi Divi Air repartí den 2 grupo. E promé a sali 6:35 AM miéntras e di 2 grupo a sali pa Aruba 10:05 AM ku e delaster miembronan di nos selekshon.   

 

E paisnan ku lo partisipá na e torneo aki ta lo siguiente; Aruba, Boneiru, Colombia i Kòrsou,

 

Skema di weganan:

 

Fecha Orario Tim di kas Bishitante Lugá
1 14 mart 19 5:30 PM Boneiru Colombia Compleho Deportivo Frans Figaroa         

(Shaba Noord)

2 6:45 PM Aruba Kòrsou
3 15 mart 19 5:00 PM Colombia Kòrsou
4 6:20 PM Boneiru Aruba
5 16 mart 19 5:00 PM Boneiru Kòrsou
6 6:20 PM Aruba Colombia

 

Weganan final:

 

Fecha Orario Tim di kas Bishitante Lugá
1 18 mart 19 4:30 PM Terser puesto Di 4 puesto Compleho Deportivo Frans Figaroa         
2 18 mart 19 5:45 PM Promé puesto Segundo puesto

 

Nos selekshon nashonal kategoria U-13 ta konsistí di un grupo di 18 hungadó ku ta wòrdu dirigí pa Sr. Edler de Castro ku ta e entrenadó di e selekshon aki i Sr. David Heykoop ku ta e asistente di e entrenadó.

Tambe a biaha huntu ku e selekshon Sr. Severinus Ritfeld ku ta e masahista di e selekshon,

Sr. Roderick Rojer ku ta esun enkargá ku e materialnan i e hefe di delegashon ku ta  

Sr. Stanley Coffy, miembro di direktiva di FFK.

 

Nos selekshon ta konsistí di e siguiente hungadónan:

 

  1. Juninho Floranus
  2. Riqueby Florentina
  3. George Halley
  4. Shuvienchelo Hooi
  5. Dayshawn Isabella
  6. Declan Kleiboer
  7. Giordinelo Meulens
  8. Noah Calister
  9. Kevin Hato
  10. Luigi Inesia
  11. Rigzair Ipatia
  12. Darwin Lourens
  13. Freadyen Michiel
  14. Jursen Ortela
  15. Cristian Pop
  16. Renald Renalus
  17. Marco Wever
  18. Jeandino Windster

 

FFK ta deseá nos selekshon di U-13 tur klase di éksito i tin sigur ku nan lo sa di hasi un bon trabou na Aruba durante e torneo internashonal Aruba Himno i Bandera.

 

13 mart 2019

1

E promé parti di nos hungadónan ku staf ku a sali pa Aruba awe mainta

2az

E segundo grupo di nos selekshon nashonal ku a biaha pa Aruba awe

Advertisements